VAPIANO V PRAZE

Vapiano v Praze? Když jsme na začátku léta ve Spálené ulici narazili na velké plakáty “Vapiano – již brzy,” nevěřili jsme vlastním očím. Jsme zvyklí navštětovat tento řetězec v Německu, kde jsme se s ním setkali téměř v každém větším městě. No a konečně jsme se dočkali i u nás, v Česku.

Vapiano je německý řetězec italských restaurací, ve kterém vám připraví těstoviny, salát nebo pizzu přímo před vaším zrakem. A protože jsme milovníci italské kuchyně, tenhle typ restaurace jsme si hned zamilovali.

Vapiano otevřelo na začátku sprna, ale v tu dobu jsme byli na dovolené ve Špěnlsku (článek o dovolené už je na cestě). Každopádně o týden později jsme se potkali s naší kamarádkou Verčou a užili si ve Vapianu naprosto skvělý večer. Mezi objednávkami nechyběl tuňákový salát, calzone plněná pizza, výborný salát a jejich vyhlášený ledový čaj (zkuste určitě brusinkový, ten je naprosto dokonalý). Na závěr nemohly chybět drinky jako hugo nebo aperol spritz, no znáte to.. 🙂


A co si myslíte o Vapianu vy? Už jste se stavili na oběd nebo večeři? Máte nějaký tip na to, co si dát příště? Napište nám dolů do komentářů, rádi si to přečteme!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.