ŠPEJLE

Pokud budeme na konci tohoto roku dělat žebříček největších překvapení, pak v něm rozhodně nebude chybět tato restaurace. Podnik Špejle boří všechny mýty, a to my máme rádi. Pojďte se s námi podívat dovnitř.

Pravdou je, že za ty dva měsíce, co tato restaurace existuje, jsme kolem ní jeli tramvají snad stokrát a přitom si jí nikdy nevšimli. Zvenčí vypadá velice nenápadně, naopak uvnitř vás bude přecházet zrak. Industriální minimalismus, doplněný o rostliny a tlumené osvětlení, to my moc rádi. Přejděme ale k samotnému jídlu.

a pár fotek z oficiálních stránek...

Zkusit můžete opravdu cokoliv. Počínaje hamburgery, přes různé chlebíčky, mini párečky, lososa s avokádem až třeba po panna cottu. V něčem je zapíchnutá jedna špejle, někde dvě. Ve finále se platí za špejli 29 CZK, což vůbec není moc. K tomu všemu si můžete dát třeba, tak jako my, Aperol Spritz, Hugo nebo domácí bezinkovou či levandulovou limonádu. Bon appetite!


Už jste navštívili Špejle? Dejte nám vědět, jak vám chutnalo a jak se vám líbilo! Děkujem!

Pro příště doporučujem sledovat instagram @wanderlatte, aby vám nic neuniklo, a taky instagram kamarádky Verči @verulenka, který moc děkujeme za super společnost a bezva fotky!

OFFICIAL WEBSITE

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.