GUSTON

Taky si občas říkáte, kam na burgera? Pokud toto místo hledáte v Praze, pak pro vás máme skvělý tip. Restaurace Guston sídlí na Žižkově, a hned po prvním zážitku jsme se ujistili v tom, že jsme tento podnik nenavštívili naposledy. Mrkněte se, proč to stojí za to.

Na Gustonu se nám líbí, že je jiný. A to v každém koutě. Najdete tady zřejmě kredenc jako má vaše prababička, židle, na kterých jste sedávali ve škole a taky takový ty super retro křesílka. Obsluha je vstřícná a milá, co nás překvapilo, byl způsob, jakým jsme dostali naservírováno jídlo. Objednali jsme si dva burgery, malinovou limonádu a pivo. Dostali jsme #foodporn. Chutnější burger jsme zřejmě ještě nejedli! A ty hranolky v plecháči a mističky s omáčkami nás taky pěkně dostaly. Bylo těžký se odtamtud vykutálet, ale zážitek bezvadný! A co vy, dáte si říct?

Jelikož jsme v tom večerním šeru nestihli udělat pěkný fotky interiéru, vsadili jsme na ty oficiální. Abyste nepřišli o ten požitek. Ty burgery jsou naše. Teda.. byly. Oficiální stránky najdete tady.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.