COFFEE CORNER BAKERY

Bydlet na Vinohradech a nemilovat chuť a vůni čerstvě připravené kávy, to musí být velký hřích. Obzvlášť, když máte Coffee Corner Bakery téměř za rohem, tak jako my. D. mě tam konečně vzal a vyrazil mi tím dech.

Coffee Corner Bakery se nachází v Korunní ulici, jen pár metrů dál od (také skvělé) Spižírny 1902. Už při vchodu upoutá vaši pozornost masivní kávovar, vitrína plná lahodných dortů nebo zavěšené kolo na stěně. Interiér kavárny pak nabízí desítky míst k sezení, od židlí po křesla, od stolů pro dva až po sezení pro početné skupinky lidí - jednoduše skvělý koncept řešení kavárny.

Jako již tradičně jsme si objednali flatwhite a latté, nechyběla ani ochutnávka domácí pomerančovo-zázvorové limonády. Káva byla výborná, limonáda snad ještě víc! D. tam již dříve zkoušel i jejich vlastní jahodový cheesecake, jeho kamarádka mrkvový dort, a byly prý skvělé. No posuďte sami, nevypadají lahodně?


Pokud jste recenzi na Coffee Corner Bakery dočetli až sem, děkujeme! Tento podnik rozhodně stojí za vyzkoušení, tak na nic nečekejte a vyražte! 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.